.

.

Novi SFP-25G-SR-S 10 Gigabit Multimode Optical Modul Pack of

Novi SFP-25G-SR-S 10 Gigabit Multimode Optical Modul Pack of

HRK 191.80

Roba
Dostupno je narudžbi

Optički modul visokih performansi dizajniran za brzi i pouzdan prijenos podataka na kratkim udaljenostima. Brzina prijenosa do 10 Gbps za učinkovito umrežavanje. Raspon prijenosa do 100 metara za male i srednje LAN mreže. Radi na multimodnom optičkom kabelu za pouzdani i visokokvalitetni prijenos podataka. Dizajn vrućih za jednostavnu instalaciju i bešavnu integraciju u postojeću mrežnu infrastrukturu. Optički modul visokih performansi dizajniran za brzi i pouzdan prijenos podataka na kratkim udaljenostima. Brzina prijenosa do 10 Gbps za učinkovito umrežavanje. Raspon prijenosa do 100 metara za male i srednje LAN mreže. Radi na multimodnom optičkom kabelu za pouzdani i visokokvalitetni prijenos podataka. Dizajn vrućih za jednostavnu instalaciju i bešavnu integraciju u postojeću mrežnu infrastrukturu. 10 gigabitski multimode optički modul sa SFP-25 G-SR-S kompatibilnošću je vrhunsko rješenje za umrežavanje dizajnirano za pružanje brzog i pouzdanog prijenosa podataka na kratkim udaljenostima. Ovaj napredni optički modul izgrađen je s visokokvalitetnim materijalima i sadrži naprednu tehnologiju koja osigurava učinkovitu i sigurnu povezanost, što ga čini izvrsnim izborom za tvrtke koje zahtijevaju rješenja velike brzine i robusnih umrežavanja. Ovaj optički modul može prenositi podatke pri brzinama do do do 10 Gbps i ima raspon prijenosa do 100 metara, što ga čini idealnim za upotrebu u malim i srednjim LAN mrežama. Radi na multimodnim optičkim kabelom i koristi naprednu tehnologiju obrade signala kako bi osigurao pouzdan i visokokvalitetni prijenos podataka. 10 gigabitni multimode optički modul s kompatibilnošću SFP-25 G-SR-S dizajniran je tako da ispunjava zahtjevne zahtjeve modernih mrežnih aplikacija. Sadrži dizajn koji se može mijenjati, što znači da se može zamijeniti ili dodati u mrežu bez isključivanja cijelog sustava. Također je kompatibilan sa širokim rasponom mrežnih uređaja i može se neprimjetno integrirati u postojeću mrežnu infrastrukturu. Ovaj je modul pouzdano i isplativo rješenje za tvrtke koje trebaju nadograditi svoju mrežnu infrastrukturu kako bi podržali veće zahtjeve propusnosti. Sa svojim naprednim značajkama i robusnim mogućnostima izvedbe, to je odličan izbor za organizacije koje zahtijevaju brza, sigurna i učinkovita mrežna rješenja. U skladu s 10 gigabitskim multimodnim optičkim modulom sa SFP-25 G-SR-S kompatibilnošću je pouzdana i visoka- Rješenje za izvedbu za tvrtke koje zahtijevaju rješenja za brzo i sigurna mreža. Sa svojim naprednim značajkama i robusnim mogućnostima performansi, odličan je izbor za organizacije koje trebaju nadograditi svoju mrežnu infrastrukturu kako bi podržale veće zahtjeve propusnosti.

Svojstva

Najbolje ponude u kategoriji