.

.

ADDON FC9570AABB COMP SFP TAA XCVR

ADDON FC9570AABB COMP SFP TAA XCVR

HRK 111.00

Roba
Dostupno je narudžbi

Vrsta uređaja : SFP (Mini-GBIC) Faktor oblika primopredajnog modula : Modul za povezivanje plug-in Modula Tehnologija povezivanja : Žičani kablov Tip : 1000 BASE-DWDM podatkovna veza Protokol : Gigabit Ethernet prijenos podataka : 1 gbps DWDM kanal : 36 Optička valna duljina : 1548.52 nm Maksimalna udaljenost prijenosa : 49,7 milja značajke : Digitalno optičko nadgledanje (DOM) Sučelja za podršku : 1 x Ethernet 1000 Base-DWDM-LC jedno-mod X2 OEM Proizvođač Ekvivalentni broj dijela Broj dijela : Fujitsu FC9570 AABB TAA Konplianta : Da. ADDON FUJITSU FC9570 AABB Kompatibilni TAA kompatibilan s 1000 BASE-DWDM 100 GHz SFP primopredajnik (SMF, 1548.52nm, 80km, LC, DOM).

Svojstva

Najbolje ponude u kategoriji